Jihočesky kraj
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: Výstava fotografií Jiřího Hrbka a Dny otevřených ateliérů v Novohradské galerii Koželužna

Address

náměstí Republiky 46, 373 33 Nové Hrady, Česká republika
1 / < >

Výstava fotografií Jiřího Hrbka a Dny otevřených ateliérů v Novohradské galerii Koželužna

 

O tomto víkendu můžete ještě vidět fotografie citlivého, vnímavého a velmi dobrého fotografa Jiřího Hrbka, který u nás nevystavuje náhodu. V dubnu loňského roku navštívil náš kraj společně s muzikantem Janem Spáleným, aby si „obhlédl“ tvrz Cuknštejn v Terčině údolí. V létě se pak vrátil  a nafotil zde fotky z koncertu „Jan Spálený TRIO“, z něhož vznikl „CD živák“ s názvem Terčino milé údolí. Hrbkovy fotografie jsou tedy na obalu CD a nyní je můžete vidět přímo na výstavě a můžete si zde poslechnou či zakoupit i zmiňované CD.

Celkem je na výstavě 5 cyklů, dominují fotografie černobílé, jsou zde i skvělé portréty jazzových muzikantů, z nichž 2 fotografie byly úspěšné v mezinárodní soutěži Jazz World Photo, uvidíte i silné téma Premonstráti nebo nevšední akty.

Galerie Koželužna je zapojena i do akce Dny otevřených ateliérů, a tak v rámci víkendu si můžete vždy od 13 h zapojit do doprovodného programu „fotokolážování“ nebo se v neděli setkat s panem Jiřím Hrbkem. Něco dobrého k zakousnutí bude asi také a zdarma pro ty, co nás navštíví J

Places & Venues

náměstí Republiky 46, 373 33 Nové Hrady, Česká republika

Marker